Skip to content
Michaela Němcová

AUTORKA A TVŮRKYNĚ ZNAČKY ARTOFSOUL…

Michaela Němcová

Vítejte v prostoru pravdy a plné integrity. Pokud jsi připraven/a na obraz z mé dílny, je třeba vědět, že tě nenechá v klidu do doby, dokud se nestaneš plně integrální. Dokud se nepostavíš do své plné síly a tam, kam patříš.

Mé jméno je Michaela…

NĚKOLIK SLOV O MĚ…

Co o sobě mohu říct?

Jsem jedna z vás, která nachází kusy své duše a skládá je zpět na místo, kam patří. Můj dar je pomoci vám najít svou pravdu, kterou z nějakého důvodu nevidíte. Skrze obrazy, které mou energii obsahují, se dostanete tam, kam se málokdo odváží. ???? Do svého nejhlubšího nitra. Nikdo za vás nic neudělá… Změnit se můžete jen vy sami. 

Tvořit pro vás je dar, kterého si nesmírně vážím. 

Chcete být plně v souladu s nejhlubšími přesvědčeními, v tom co děláte, v tom co říkáte? Vítejte. 

S Láskou se vám budu věnovat malbou na míru…

Pokud vidím, že byť jen jeden z vás uzdraví své nitro a začne žít život v souladu a v plné síle, pak to má smysl. Jsem vděčná za vás, za to, že mohu tvořit a děkuji, že jste, že jsme… 

S láskou Michaela… 
 
 
Dřevěný dekorativní výlisek s akrylovou malbou
Malovaný dřevěný výlisek jako energeticky duchovní zářič
Dekorační předměty ArtOfSoul- ikona

Ceník služeb

Při individuální tvorbě na míru jsem schopna cenu upřesnit až po dokončení obrazu. Tyto drobné radosti průběžně vkládám na eshop. Po domluvě lze namalovat na zakázku. Preferuji však individuální obrazy na míru.

Kontakt

Email

Jsem Tvůrkyně, proto nejsem vždy k dostižení na mém telefonu. pokud budete chtít se mnou hovořit, využijte nejlépe můj email nebo níže uvedený kontaktní formulářa já Vám co nejdříve odpovím.

Sociální sítě

Ráda používám sociální sítě pro sdílení myšlenek a emocí, takže ANO, mám svůj tvůrčí profil na Facebooku a Instagramu. Budete-li chtít, klikněte na odkaz.

Adresa

Michaela Němcová
Svojšín 119
Stříbro, 34901
Česká republika
IČO 73703184

+420 722 221 143

Kontaktní formulář

Jméno *
E-mail *
Telefonní číslo
Téma *
Zpráva *
error: Obsah je chráněn!!